foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+048 604057846
biuro@llkspomorze.pl

 

 

 

PROGRAM MINUTOWY

Mityngu Rzutowego LLKS Pomorze - 1 października 2016

 

12.00 – 13.00 praca sekretariatu, weryfikacja sprzętu (weryfikacja – szatnia nr 2)

13.30               oszczep K + M – b. główne                         dysk M 1kg – b. boczne                         

14.20               młot M 5 kg – b. główne                                                                                                               

14.30                                                                                dysk K 0,75 kg + 1 kg – b. boczne

15.30               młot K 3kg + 4 kg – b. główne                      dysk M 1,5 kg + 1,75 kg + 2 kg – b. boczne                                       

16.40               młot M 6 kg + 7,26 kg – b. główne                 kula K 3 kg + 4 kg     kula M 4 kg + 5 kg

17.20                                                                                 kula M 6 kg + 7,26 kg                                                                      

 

 

MŁOT K 3 kg
96 Siwicka Barbara   2000 -  LLKS Pomorze Stargard
92  Aleksandra Forysiak  - 1999 LLKS Pomorze Stargard
99  Gabriela Jagiełka 2002  LLKS Pomorze Stargard
       Małgorzata Kobardo 2000-KMKL Sztorm Kołobrzeg
359 Wiktoria Nadriczna 2002 - ALKS PWSZ Gorzów
868 Natalia Wielgos 2012 - AZS-AWF Gorzów
 
MOT K 4kg
93  Magdalena Zycer     1997 LLKS Pomorze Stargard

     Daria Podyma - 1999r - WKS Śląsk Wrocław

361 Agata Zieńkowicz 1995 - ALKS PWSZ Gorzów
865 Kinga Czubaszek 1996 - AZS-AWF Gorzów
 
KULA K 3kg
135 Wiktoria Macioszek   2001 UKL "FENIKS" Świdwin
103 Amelia Rakowska     2002 UKL "FENIKS" Świdwin
     Julia Barda 2001 KMKL Sztorm Kołobrzeg
Małgorzata Kobardo 2000r KMKL Sztorm Kołobrzeg 
KULA K 4kg
985 Małgorzata Krzyżan – 1968 - LKS "LUBUSZ" Słubice
DYSK 0,75 kg
135 Wiktoria Macioszek 2001 - UKL "FENIKS" Świdwin
103 Amelia Rakowska 2002 - UKL "FENIKS" Świdwin
359 Wiktoria Nadriczna 2002 - ALKS PWSZ Gorzów
DYSK K 1kg
Małgorzata Kobardo 2000r KMKL Sztorm Kołobrzeg
410 Grubba Aleksandra   96          AZS-AWFiS Gdańsk
401 Huniewicz Natalia 98 AZS AWFIS GDANSK 
532 Urban  Karolina        98   SKLA Sopot
985 Małgorzata Krzyżan – 1968 - LKS "LUBUSZ" Słubice 
Julia Barda 2001 KMKL Sztorm Kołobrzeg
OSZCZEP K 500g
6  Kornela Kalinowska - 26.03.2001- MKS Junior Złocieniec
OSZCZEP K 600g

MŁOT M 5 KG

92 Buczek Karol        2000 LLKS Pomorze Stargard
96 Misiaszek Paweł      2001 LLKS Pomorze Stargard

99 Halko Filip  2003  LLKS Pomorze Stargard
94 Modrzejewski Mateusz  2002  LLKS Pomorze Stargard
Edward Zwolski   19.04.1956r - Nowe Miasteczko

98 Gracjan Bartosiewicz - 2001 - LLKS Pomorze Stargard

866 Patryk Bucki 2001 - AZS-AWF Gorzów

871 Mateusz Skrzypiński 1999 - AZS-AWF Gorzów

870 Gracjan Sabajtis 2000 - AZS-AWF Gorzów

Jerzy Dunal     1954 - SZWLA Stargard  

Jerzy Jurkowski 1953 PKWLA Sopot

MŁOT M 6 kg

355 Dawid Piaseczny 1998 - ALKS PWSZ Gorzów

Henryk Radzikowski   1959   PKWLA Sopot

MŁOT M 7,26kg

91 Bartosz Gołdyn 1984 – LLKS Pomorze Stargard

145 Bartosz Szczepański (1985.03.25) - UKL Feniks Świdwin

36 Kamil Piotrowski (1984.12.18 - UKL Feniks Świdwin

KULA M 4 kg

Leszek Kopik   1945   PKWLA Sopot

KULA M 5 kg

194 Maciej Maruszczak1999     MKL Szczecin  

50 Bartosz Kruk ( 12.01.2006) - UKL Feniks Świdwin

550 Nikodem Borny (17.05.2002) - UKL Feniks Świdwin

Wojciech Marok - 2001 – UKS Orkan Środa

870 Gracjan Sabajtis 2000 - AZS-AWF Gorzów

KULA M 6 kg

Piotrowski Robert     1966 - KLKM Sztorm Kołobrzeg

Szpak Mieczysław   1961 – KLKM Sztorm Kołobrzeg

152 Mateusz Gunera 1998 MKS ,,OLIMP'' Łobez

824 Patryk Tomkowicz 1999 - niestowarzyszony

Henryk Radzikowski   1959   PKWLA

KULA M 7,26 kg

472 Mateusz Saków     1991     Mkl Szczecin   

145 Bartosz Szczepański (1985.03.25) - UKL Feniks Świdwin

36 Kamil Piotrowski (1984.12.18) - UKL Feniks Świdwin

DYSK M 1 kg

98 ŁUKOWSKI Aleksander 2002-   LLKS Pomorze Stargard

Edward Zwolski 1956r - Nowe Miasteczko

29 Hubert Brzozowski - 24.04.2001 r. - MKS Junior Złocieniec

50 Bartosz Kruk ( 12.01.2006) - UKL Feniks Świdwin

550 Nikodem Borny (17.05.2002) - UKL Feniks Świdwin

Wojciech Marok - 2001 – UKS Orkan Środa

Jerzy Dunal     1954 - SZWLA Stargard  

Jerzy Jurkowski   1953 PKWLA Sopot

Leszek Kopik   1945   PKWLA Sopot

DYSK M 1,5 kg

Piotrowski Robert     1966 - KLKM Sztorm Kołobrzeg

Szpak Mieczysław   1961 - KLKM Sztorm Kołobrzeg

Bogusław Połowniak 1959 - KLKM Sztorm Kołobrzeg

Henryk Radzikowski   1959   PKWLA Sopot

DYSK M 1,75 kg

355 Dawid Piaseczny 1998 - ALKS PWSZ Gorzów

DYSK M 2 kg

299 Bojko Artur 1988 Mkl Szczecin

472 Mateusz Saków     1991 Mkl Szczecin   

36 Kamil Piotrowski (1984.12.18) - UKL Feniks Świdwin

145 Bartosz Szczepański (1985.03.25) - UKL Feniks Świdwin

OSZCZEP M 600g

10 Jan Szpytma - 2001   - MKS Junior Złocieniec

OSZCZEP M 700g

865 Dawid Wegner – 2000 - LUKS START NAKŁO

96 Jakub Ziemba – 2000 LLKS Pomorze Stargard

OSZCZEP M 800g

152 Mateusz Gunera 1998 MKS ,,OLIMP'' Łobez

 

 

 

                                   R E G U L A M I N

MITYNG RZUTOWY LLKS „POMORZE”

  1. Organizator – Lekkoatletyczny Ludowy Klub Sportowy „Pomorze” Stargard
  1. Cel – umożliwienie startu miotaczom.
  1. Termin i miejsce: 01 października 2016 r. (sobota) – godz. 13.30.

stadion lekkoatletyczny im. dra Jerzego Cieśli w Stargardzie ul. Sportowa 1.

  1. Program:

Kobiety: kula, dysk, oszczep, młot

Mężczyźni: kula, dysk, oszczep, młot

  1. Zgłoszenia – do dnia 28 września (środa) do godz. 20.00

        Wyłącznie mailem – na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniach prosimy podać pełne dane przewidziane regulaminem PZLA.

  1. Uczestnictwo – w mityngu prawo startu mają zawodnicy zgłoszeni do PZLA (OZLA) posiadający aktualne badania lekarskie.

Kategorie wiekowe: młodzik, junior młodszy, junior i senior.

  1. Finansowanie – koszty organizacji pokrywa organizator ze środków otrzymanychz Urzędu Miejskiego w Stargardzie.

Opłata startowa w wysokości 10 zł za zgłoszony osobostart

 

 

 

Współpraca z Miastem

W latach 2010-2019 realizujemy zadanie powierzane nam przez Gminę-Miasto Stargard pn "Upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie lekkoatletyki"

Konto bankowe

02116022020000000142127496

Naszą działalność wspierają

 

 

 

 

 

 

 

Ministerstwo Sportu i Turystyki

PROGRAM "KLUB" 2017

PROGRAM "KLUB" 2018