foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+048 604057846
biuro@llkspomorze.pl

Po sierpniowych przygotowaniach na obozie w Zielonej Górze wzięliśmy udział w zawodach wrześniowych.

Rekordy życiowe poprawili - Marta Kordykiewicz, Kinga Łepkowska, Kenneth Marynowski i oczywiście wielu młodszych zawodników.

 

 

Mityng Okręgowy w Poznaniu - 6 września 2014      
           
Kenneth Marynowski 95 jun. młot 6 kg 64,29m PB
Kinga Łepkowska 97 jun. mł. młot 3 kg 59,59m PB
Marta Kordykiewicz 96 jun. młot 4 kg 51,93m  
Roksana Dudkowska 95 jun. oszczep 600g 36,61m  
Patryk Szczygieł 97 jun. mł. oszczep 800g 49,94m  
Konrad Janoch 2000 młodzik dysk 1 kg 35,33m PB
Krzysztof Młynarski 93 sen. oszczep 800g 55,65m  
Bartosz Gołdyn 84 sen. młot 7,26kg 61,47m  
Klaudia Lewandowska 93 sen. oszczep 600g 37,18m  
           
Mityng KL Iskra w Białogardzie - 6 września 2014      
           
Paweł Szuber 96 jun. w dal 6,13m  
Mateusz Krawczyk 94 sen. w dal 6,69m  
Łukasz Siewielec 94 sen. w dal 6,19m  
Alicja Łopusiewicz 2001 młodzik w dal 4,28m  
Alicja Łopusiewicz 2001 młodzik 100 m 14,43s  
Mieszko Wasielewski 99 młodzik 100 m 13,16s  
Kacper Biniek 2000 młodzik 100 m 13,83s  
Daria Czuryło 2000 młodzik 300 m 49,33s  
Kamil Czurak 2000 młodzik w dal 5,42m  
Klaudia Piechota 2000 młodzik 600 m 1.54,25s PB
Mieszko Wasielewski 99 młodzik 300m 43,10s  
Kacper Biniek 2000 młodzik 300m 46,76s  

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Poznaniu - 14 września 2014
           
Kamil Czurak 2000   w dal 4,94m 12 miejsce
Konrad Janoch 2000   dysk 1 kg 30,02m 15 miejsce

 

Toruń - 14 września 2014          
           
Marta Kordykiewicz 96 jun. młot - 4kg 52,15m PB

Słubice - 20 września 2014

 

Paweł Szuber trójskok 13,46m  
Łukasz Siewielec trójskok 12,79m  
Mateusz Krawczyk trójskok 12,15m  
Dawid Kałuziak 400 p.pł. 61,51s PB

 

 

Mityng KL Iskra w Białogardzie - 27 września 2014      
           
Dawid Kałuziak 97 jun. mł. 400 m 54,78s PB
Joanna Jabłońska 98 jun. mł. 200m 30,09s  
Alicja Łopusiewicz 2001 młodzik 300 m 48,39s PB
Mieszko Wasielewski 99 młodzik 300 m 41,54s PB
Daria Czuryło 2000 młodzik 300 m 49,16s PB
Aleksander Knez 2001 młodzik wzwyż 150cm PB
Klaudia Piechota 2000 młodzik 600 m 1.54,66s  
Weronika Niesporek 2000 młodzik 600m 1.57,96s PB
Tassa van Wijgerden 2001 młodzik 600m 2.02,13s PB

Współpraca z Miastem

W latach 2010-2020 realizujemy zadanie powierzane nam przez Gminę-Miasto Stargard pn "Upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie lekkoatletyki"

Konto bankowe

02116022020000000142127496

Naszą działalność wspierają

 

 

 

 

 

 

 

Ministerstwo Sportu i Turystyki

PROGRAM "KLUB" 2017

PROGRAM "KLUB" 2018