foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+048 604057846
biuro@llkspomorze.pl

W Białymstoku w dniach 31 maja i 1 czerwca 2014 odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski, w których wzięła udział grupa naszych studentów (i nie tylko).

 

 

 

           

miejsce

 
 

Andrzej Mrozik

84

ZUT Szczecin(UTE)

kula

16,18

3

 
 

Piotr Węgrzyn

89

ZUT Szczecin(UTE)

kula

15,78

4

 
 

Piotr Węgrzyn

89

ZUT Szczecin(UTE)

dysk

50,24

4

 
 

Mateusz Krawczyk

94

AWF Poznań(UWF)

trójskok

14,05

5

 
 

Klaudia Lewandowska

93

ZUT Szczecin(UTE)

oszczep

36,94

7

 
 

Andrzej Mrozik

84

ZUT Szczecin(UTE)

dysk

45,09

9

 
 

Klaudia Lewandowska

93

ZUT Szczecin(UTE)

dysk

31,95

12

 
 

Mateusz Krawczyk

94

AWF Poznań(UWF)

w dal

6,53

12

 
 

Joanna Baniak

91

ZUT Szczecin(UTE)

400m

60,45

   
               

W Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbyły się w Toruniu w dniach 28-30 czerwca wystartowało siedmioro naszych zawodników. Start należy uznać za udany, poprawiono klika rekordów życiowych, czworo zawodników w finale A i trzy zawodniczki w finale B. Zapewniło to nam 27 miejsce w klasyfikacji klubowej - 44 pkt. (najwyższe z klubów województwa zachodniopomorskiego).

 

 

 

Imię i nazwisko

konkurencja

wynik

miejsce

 

KAROL BUŁAWSKI

młot 6kg – finał

61,28 PB

4

   

młot 6kg – elim.

57,91 PB

 
 

MARTA KORDYKIEWICZ

młot 4kg – finał

50,64

6

   

młot 4kg – elim.

48,44

 
 

PAWEŁ SZUBER

trójskok – finał

14,04

6

   

trójskok – elim.

13,56

 
 

KENNETH MARYNOWSKI

młot 6kg – finał

60,08

7

   

młot 6kg – elim.

59,81 PB

 
 

ROKSANA DUDKOWSKA

oszczep 600g – finał

40,08 PB

9

   

oszczep 600g – elim.

38,34

 
 

KLAUDIA ZIELIŃSKA

100 pł. - finał

15,28 PB

11

   

100 pł. – elim.

15,34 PB

 
 

SYLWIA ZIELIŃSKA

100 pł. - finał

15,81

16

   

100 pł. – elim.

15,45 =PB

 
         

 

 

Imię i nazwisko

konkurencja

wynik

miejsce

 

KAROL BUŁAWSKI

młot 6kg – finał

61,28 PB

4

   

młot 6kg – elim.

57,91 PB

 
 

MARTA KORDYKIEWICZ

młot 4kg – finał

50,64

6

   

młot 4kg – elim.

48,44

 
 

PAWEŁ SZUBER

trójskok – finał

14,04

6

   

trójskok – elim.

13,56

 
 

KENNETH MARYNOWSKI

młot 6kg – finał

60,08

7

   

młot 6kg – elim.

59,81 PB

 
 

ROKSANA DUDKOWSKA

oszczep 600g – finał

40,08 PB

9

   

oszczep 600g – elim.

38,34

 
 

KLAUDIA ZIELIŃSKA

100 pł. - finał

15,28 PB

11

   

100 pł. – elim.

15,34 PB

 
 

SYLWIA ZIELIŃSKA

100 pł. - finał

15,81

16

   

100 pł. – elim.

15,45 =PB

 
       

Bartosz Gołdyn poprawił rekord klubu.

W Słupsku wystartowało troje naszych miotaczy.

 

Bartosz GOŁDYN poprawił rekord życiowy i rekord klubu - młotem (7,26) rzucił 65,60m. Klaudia Lewandowska uzyskała w oszczepie 39,52m a Krzysztof Młynarski - 40,82m w dysku i 11,09m w pchnięciu kulą.

W dnia 31 maja i 1 czerwca odbył się Mityng Okręgowy, w którym wystartowała grupa naszych zawodników przygotowujących się do startu w mistrzostwach LZS.

 

 

Marta Kordykiewicz młot 4 kg 52,25m
Barbara Ociepa młot 3kg 50,71m
Roksana Dudkowska oszczep 600g 39,09m
Sylwia Zielińska 100 p.pl. 16,01s
Klaudia Zielińska 100 p.pł. 16,37s
Martyna Taźbierska 400 m 71,42s
     
Bartosz Gołdyn młot 7,26kg 63,00m
Krzysztof Młynarski dysk 2 kg 40,90m
Kenneth Marynowski młot 6 kg 60,40m
Karol Buławski młot 6 kg 52,50m
Patryk Szczygieł oszczep 700g 49,45m
Dawid Kałuziak 800 m 2.10,

W Białej Podlaskiej w dniach 7-8 czerwca 2014 odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe. Dziesięć medali, osiem rekordów życiowych i piąte miejsce w klasyfikacji klubowej - to dorobek naszych zawodników. Wielkie gratulacje dla zawodników i ich trenerów.

 

Imię i nazwisko

konkurencja

wynik

miejsce

 

Młodzieżowcy

     
 

Łukasz SIEWIELEC

w dal

6,37

3

 

Łukasz SIEWIELEC

trójskok

12,71

3

 

Juniorzy

     
 

Marta KORDYKIEWICZ

młot 4 kg

52,64

1

 

Paweł SZUBER

trójskok

14,18 PB

1

 

Sylwia ZIELIŃSKA

100 pł.

15,45 PB

2

 

Karol BUŁAWSKI

młot 6kg

55,75

3

 

Kenneth MARYNOWSKI

młot 6kg

55,73

4

 

Roksana DUDKOWSKA

oszczep 600g

39,36 PB

5

 

Klaudia ZIELIŃSKA

100 pł.

15,95

6

 

Klaudia ZIELIŃSKA

200 m

27,35 PB

9

 

Sylwia ZIELIŃSKA

200m

27,43 PB

10

 

Juniorzy młodsi

     
 

Magdalena ZYCER

młot 3kg

58,64

1

 

Kinga ŁEPKOWSKA

kula 3kg

13,71 PB

1

 

Kinga ŁEPKOWSKA

młot 3kg

58,09

2

 

Barbara OCIEPA

młot 3kg

53,01 PB

3

 

Patryk SZCZYGIEŁ

oszczep 700g

55,46 PB

5

         

 

PUNKTACJA KLUBOWA

 

1.KS Podlasie Białystok – 292 pkt.

2.KS Agros Zamość – 157.5

3.UKS Orkan Środa Wielkopolska – 126

4.MKS Bolesławia Bolesławiec – 111,5

 

5.LLKS Pomorze Stargard – 90 

Współpraca z Miastem

W latach 2010-2021 realizujemy zadanie powierzane nam przez Gminę-Miasto Stargard pn "Upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie lekkoatletyki"

Konto bankowe

02116022020000000142127496

Naszą działalność wspierają

 

 

 

 

 

 

 

Ministerstwo Sportu

PROGRAM "KLUB" 2017

PROGRAM "KLUB" 2018

PROGRAM "KLUB" 2020